Odkazy:
Vault Šílené brahmíny
MileStorm Homepage
Combat Arms CZ Site
Combat Arms Europe Site
SkCz Arms
Beer Borec
BAS

Naše bannery:
Gunrunnerz - Combat Arms CZ Unit

Team Rádia Pašák

Tak toto je skalní team Rádia Pašák:

DJ Pashaak

General manager, resident DJ

Jeden z hlavních organizátorů akcí ve VIP klubu na Měříně. Rád si zahraje s Dekkerem nějakou tu rockovou záležitost, ale neodmítne ani "náser" set v časných ranních hodinách, kdy mu asistují DJ Dejf, nebo DJ Fčela. A nebo si jenom tiše sedne k táboráku, povídá a chlastá dokud nemá chodidla sevřený v pěst. Když někdo vymyslí nějakou kravinu, většinou se jí s oblibou zúčastní. Ve volném čase předsedá prasečí radě pro vnitřní záležitosti Rádia Pašák v klubu Špajz.


DJ Pourek

Resident DJ

Takřka ouplně první DJ, který se před více než dvěma lety objevil v klubu a hned na to s DJ Fčelou rozjel silvestrovskej set, tenkrát to za moc nestálo už jen kvuli aparatuře, dneska už je to o hodně lepší. Jestliže venku pod stromem parkuje vražedně zelená corsa, je naprosto jasné, že Pourek večer hraje. A nebo dřepí nahoře v kanclu a paří Tycoona. :))


DJ Fčela

Resident DJ

Dříve byl technický poradce DJ Pourka. Po čase ale zjistil, že ho Pourek vůbec nevnímá a jede si tu svojí, nu a vzhledem k tomu že aparaturu na Měříně nepřekřičel (o to už se pokoušelo i pár jiných lidí), začal spolupracovat hlavně s DJ Dejfem. A když pak objevili na mixáku "master" a na zesilovači "volume", většina lidí se odebrala poslouchat hudbu před klub. :) Neexistuje akce, kdy by před klubem nestál modrozelený rozvrzaný Schemik a uvnitř nebyl rachot. :)


DJ Dekker

Audio, video, IT manager, Resident DJ

Jakmile z něčeho trčí dráty, je to přesně něco pro Dekkera, všechno šlape jak hodinky, i když mu občas pár součástek zbyde. Ty pak většinou vydraží na burze. :)) Najdete ho za mixákem, kde spolu z DJ Pashaakem hrají většinou rockové záležitosti a nějaká ta 90. léta. A když ho nenajdete za mixákem tak zrovna sedí na latrině, nebo si ožralej v kuchyni dělá dvanáctej toast. :)


DJ Dejf

IT manager, Resident DJ

DJ "pust mě k tomu já tomu rozumim" Dejf. Jo, docela tomu rozumí a tak mezi nás poměrně rychle zapad už na jaře roku 2007. Pokud ho chcete opravdu pořádně nasrat, požádejte ho o českou písničku na přání, když hraje nějakej setík. Většinou pak vychrlí pár nadávek a tiše se odebere nahoru. :) Rád si zahraje na klávesy a občas mu z toho vyleze i melodie. :))


Prcek

1st Bodyguard

Nenechte se zmást jeho přezdívkou, věřte tomu, že jakejkoli prcek vám může nakopat prdel, když mu řádně polezete na nervy. :) A přesně tak je to i s nim, pokud ho nebudete provokovat a urážet určitě s nim dobře vyjdete, pokecáte i zachlastáte. Pak vám nakope prdel akorát při nohejbalu. :)) Jestli si ho chcete udobřit, přineste mu před nos sklednici Danielse s jednou kostkou ledu. :)


Pašanda

F&B manager

Nikdo neví, proč zrovna Pašanda, vymyslel to Porky a prostě tak to je. Většinou jí oslovují Anet nebo Anetko, na to slyší docela ráda. Když jí pak někdo řekne Ančo, může si bejt dost jistej, že z kuchyně přiletí mokrej hadr a omotá se mu třikrát okolo xichtu. :) Slabší nátury dokonce i mezi pány mají problém jí ožrat, ale rána pro ni bývají krušná. :)


Lucka

F&B coordinator

Vede veškeré úklidové práce v celém klubu našeho rádia. Upozornění na toustovej chleba nalepenej na stěně ocení, ale jestli něco opravdu nesnese tak je to když jí někdo kecá do toho jak někde v kluchyni na lednici zůstalo smítko. :) Ne vážně, můžete to vyzkoušet. Taky dostanete hadrem po držce. Večer ji určitě potěšíte písničku od Landy nebo sklenicí vína či rumu s kolou (nejlépe všechno najednou). :))


Vilda

Alcohol manager

Když na něj zakřičíte Pavliku, určitě se otočí (a s nim většinou i další kalič). Vilda se mu začalo řikat když nějakej opilec zkomolil jeho příjmení. Už jeho funkce na Rádiu Pašák hovoří za vše. Dříve chodil a kontroloval nezletilý, jesti jsou dostatečně nalitý. No a pak všichni zestárli a on má pešek. :)) Jeden z největších tahounů všech akcí a opravdu fajn člověk.


Boris

2nd Bodyguard

Křičej na něj Borisu nebo Bořku a ani jedno z toho mu nevadí.... asi. Zatim si nikdy nestěžoval. Spolu s Prckem maji na svědomí pověstnou rvačku v konkurenčním klubu při které se náhodně ztratilo osm beček piva dvanáct lahví rumu, forbes, automat na šipky a tři slečny registrované v ČR jako..... no to je jedno. :)) Naše doporučení zní opět jasně: Než abyste mu lezli na nervy, postavte před něj pivo a rychle běžte pro další. Máte na to přesně 15 vteřin. :)


Štofo

Výčepní

Mladší brácha DJ Dekkera má opravdu významnou funkci v našem teamu. Co by byla párty bez perfektně natočeného vychlazeného pivka v ruce a ještě lépe v žaludku (nebo snad na plicích), no každý podle chuti. :)) Když ho zrovna nepotkáte u pípy, paří na nějakou rockovou záležitost nebo sedí u táboráku a kalí. Občas si ho můžete splést s parní lokomotivou a to když zrovna zkouší vodnici. Takže další správnej teamovej člen.


Viki

Cameraman

Vrchní kameraman a manažer jednoho z našich hlavních partnerů a sice filmového studia V!K!&Co. Pokud zrovna neni vylitej jak mrož a nepaří se Štofem na rokovky, stará se hlavně o to, aby bylo co natáčet. Za posledních pár akcí mu kamera opravdu přirostla k ruce a jeho videa nemají chybu. Ostatně můžete se o tom přesvědčit sami v naší sekci Videos, kde pro vás společně se svým teamem připravil vážně bezva kousky.


Katka

User

Skutečně príma slečna, organizátorka takřka veškerých opíjecích her na které už mnoho lidí druhý den dojelo. :)) Těžko by se snad našel člověk, který by se na ni dokázal zlobit, alespoň mezi námi. A to ani když omylem ugrilovala šňůru od toustovače a Dekker se ve vedlejší místnosti divil, proč je najednou tma a nehraje hudba a jal se postupně rozebírat a skládat celou aparaturu. :)) To se prostě stává. Bohužel nemá tolik času aby byla opravdu na každý akci, ale když dorazí určitě to stojí za to.


Katka 2

User

Taky se neukáže na každý akci, ale když přijede, je pro každou legraci. U opíjecích her taky vetšinou nechybí a moc to s ní neudělá. Ráda si zapaří na nějakej ten rockovej song, ale když je teplo tak mnohem raději sedí na verandě nebo u táboráku a popíjí pivko.


Smolík

User

Když nemáte paška.... nee peška tak máte smolíka a když máte Smolíka tak nemáte ani smolíka ani peška. :)) Se Smolíkem je taky celkem sranda, hlavně někde kde teče pivo a griluje se prase. Tenhle člověk je schopnej to prase sežrat celý a znát to na něm neni. A když ho proloží šesti kouskama, je s nim opravdu prdel. :)


Evža

Beginning DJ

Ségra již zmíněného DJ Fčely. Zřejmě od něj pár zkušeností pochytila, protože na akci se čas od času vrhne k mixáku a za asistence a neustálých připomínek svého milovaného nalitého brášky umí zahrát docela slušný věci. :) Evža je náš nejnovější teamový přírůstek a zapadla taky poměrně rychle. Ráda si zapaří prakticky na cokoli co zrovna někdo hraje.


Pavlik

2nd Alcohol manager

Tak tenhle týpek bere svoje poslání opravdu vážně, ne že by kontroloval hladinu alkoholu nezletilých jako Vilda, namísto toho kontroluje hlavně hladinu alkoholu u sebe a ta se nesmí dostat pod určitou míru. Zároveň se při neděli stará, aby opravdu nic alko nezbylo. :)) Autor známejch slapskejch hlášek typu: "Hnojník" "Cajmrsk" nebo třeba "Mazec moc" :))


Králík

User

Tuhle přezdívku si vykoledoval už před docela dlouhou dobou, bylo to z nějakýho filmu, kde mu byl někdo hodně podobnej. Sice ho oslovení Králíku pěkně vytáčelo, ale stejně jako ostatní se s tim naučil žít. :) Dokud teče pivko a skotská, snaží se udržet při životě. Vzhledem k tomu, že hraje v jednom podniku na Mníšku, občas si s někym stoupne i k naší aparatuře. Songy hraje dobrý, ale většinou už je tek nalitej, že se to nedá poslouchat. :))