Odkazy:
Vault Šílené brahmíny
MileStorm Homepage
Combat Arms CZ Site
Combat Arms Europe Site
SkCz Arms
Beer Borec
BAS

Naše bannery:
Gunrunnerz - Combat Arms CZ Unit

Studio

Pár fotek z historie a současnosti našeho studia.

Studio

2005

Studio na začátku roku 2005. Jen pro srovnání s dalším vývojem. Mixák od Numarka, opravdu stařeček a Discman spíše pro pobavení. Někde na zemi se v hromadě vajglů válí klasickej drátovej mikrofon.


Reprosoustava

2005

Tak z těchto beden se před třemi lety začínalo hrát a už tehdy jsme se dostali na celkem kvalitní, uširvoucí zvuk.


Fogger

2006

V létě roku 2006 začal na parketu mlžit náš první fogger.


Nahrávání

2/2007

Tak k tomuto monitoru sestavil Dejf v zimě roku 2007 takovou hromádku neštěstí a začaly se nahrávat úplně první záznamy z akcí Rádia Pašák.


Mikráky

11/2007

Podzim 2007 obohatily nové bezdrátové mikrofony od Dexona, přičemž na starý dráťák se začalo prášit ve skříni. Vlevo dole si můžete povšimnout i kousku nových sluchátek Panasonic, ze kterých bylo slyšet něco víc než jen chrchlání a šum. Ty starý default, slepený kancelářskou lepenkou se snad válí Fčelovi doma.


Studio

7/2008

A zde už vidíte naše studio focené v červenci roku 2008. Bohužel na mobil, pročež omluvte sníženou kvalitu snímku. :( Ke hraní se používají 2 notebooky, na 3. se pak nahrává záznam z akce, přičemž původní kolos byl jemně položen na vrch kontejneru a dochoval se z něj pouze 17" monitor, který se válí Pashaakovi na dílně. Mixážní pult byl vyměněn za novější od stejné firmy, obohacený o efekty a killování. Sluchátka začal používat Fčela na pařby countera a byly nahrazeny basovými Soňáckými. USB osvětlení perfektně napomáhá při orientaci v absolutní tmě.


Studio

10/2008

V říjnu 2008 proběhla kompletní překopávka DJ´s koutu včetně zapuštění mixážního pultu. Za zmínku stojí taky basák od Genius 5.1 reprosoustavy, která nahradila původní repráky někdy v r. 2007.


Studio

2009

Rok 2009 žádné zásadní změny ve studiu nepřinesl. Už v lednu došly prachy. Větší obnosy se investovaly do pokut za parkování a rychlou jízdu. Dokazuje i roh nástěnky z konce roku 2008 (fotka o patro výš). :D Někteří ze sponzorů si koupili nové auto a ještě koncem uvedeného roku stihli dokonce prochlastat papíry, že Venco. Jiní koupili, jezdí, jsou spokojení, ale nemají ani na malý kafe z automatu viď Fčelo. Ti jako já jsou švorc pouze proto, že jsou blbí a tahají z prdele trny firmám svých předků. Mnoho lidí našeho vedení našlo až zvrácenou zálibu v neustále se zdražujícím alkoholu. Nu což, každý podle svého. :D Za zmínku stojí pouze projektor zapůjčený od kolegů z ČZU. Děkujeme, že za nás nastavujete krk, snad do něj nikdo nenablije. :D Na plátno peníze nejsou, staré prostěradlo od oleje by Dekker k promítání postačí. :D Drobné rozšíření elektroinstalace okolo DJ´s koutu za účelem zabránění požáru od jedné staré rozdvojky za zmínku téměř nestojí, ale to jen tak, aby nestála ani řeč. 5.1 Genius přes zimu vlhnou a začínají ztrácet na čistém zvuku. Dexoňácký mikráky se převážně válí u Porkyho pod postelí vedle špinavejch ponožek, mixák si odvezl Dj Králík, jakožto jeden z mála nekuřáků, na důkladný vyvětrání a odvšivení. Kabely.... kurví.... kvalitu. To jsme to dopracovali. :D