Odkazy:
Vault Šílené brahmíny
MileStorm Homepage
Combat Arms CZ Site
Combat Arms Europe Site
SkCz Arms
Beer Borec
BAS

Naše bannery:
Gunrunnerz - Combat Arms CZ Unit

Old team

Old members of our team. We don't forget!.... Maybe! :)

Venca

User (retired) - Vzpomínáme v dobrém

Známej Smíchovskej hulič. Tiše mezi nás přišel a stejně tak i odešel. Vzhledem k tomu, že má své blízké na Moravě a zaměstnání v Praze, na akce mu už moc času nezbývá. Občas se ukáže v klubu.


Smoke-Eye

User (looser) - Sbohem a šáteček

Jak jinak by se mu řeklo než Smoke-Eye :) Domnívajíc se, že mu DJ Fčela před klubem Špajz fouknul kouř do oka, uraženě se odebral na cestu domů :) Tohle byla jeho poslední sklenička červeného vína, po které si ve studiu nablil na polštář a tím definitivně rozhodl o svém ukončení působení na Měříně. Nemít agresivní opice, dalo by se s ním i mluvit. Odešel v létě léta páně 2005.
Poučení: Blej kam smíš.
Varování: Nemlať pod vlivem alkoholu přítelkyně bodyguardů.


Kovi

User (looser) - Hlavně už sem nelez

Tak tenhle jinak příjemnej týpek se jednou k večeru při kartách vožral takovym stylem, že zeblil všechno, co mu přišlo do cesty. Od potahu na tý lavici za nim, až po eternit složenej na zahradě. Myslím, že mu nesedly ty brambory s kečupem, kterejch sežral celej kastrol. No, nějak se ho na to nikdo neptal, takže taky předčasně ukončil svůj pobyt na týhle akci, a kupodivu už ho na žádnou další nikdo nezval.
Poučení: Blej s Mírou... i když tu žádnýho nemáme. :)
Varování: Neblej ve studiu :)


Petr

User (retired) - Vzpomínáme v dobrém

Prckův bratránek... Co dodat. Dobře se s nim chlastá a kecá. Bohužel je ze Strakonic, což taky neni za rohem, a má i spoustu jinejch věcí na práci. Opustil nás někdy v r. 2004.


Roman

User (retired) - Vzpomínáme v dobrém

Další z Mníšku, kterej kdysi často jezdil, je Roman. Chlastal výhradně jablíčko z dvojkovejch sklenic. A nejvíc před cestou domu :) S Vildou se taky dobře zná, ale na Slapech se asi o rok minuli. Tenhle skončil pro změnu pod pantoflem... :)


Douchovic

User (retired)

Z hlubokým zármutkem v srdci oznamujeme, že nás v únoru roku 2008 navždy opustila Katka, vlastním jménem Douchová :)). Nyní už bývalá přítelkyně DJ Fčely. Důvody jejího ukončení pobytu ve studiu přímo souvisí z předchozí větou, tudíž nemá cenu je jakkoli rozebírat. Na Měříně si to nějak zvlášť nepodělala, ale měla prostě svojí hlavu a byla nepoučitelná. Fčelo, my ti salutujeme, celý team rádia ti salutuje za tvoji nesmírnou trpělivost s jakou si to vydržel až do toho února.


Sob

User (retired) - Vzpomínáme v dobrém

Další Špajzovej kalič, kterej je teď bohužel také pod pantoflem, pročež sotva stíhá zajít i do toho klubu. Ale jinak je s nim prdel.... Hlavně když se naleje. :)


Jirka

User (retired)

Přišel a zase odešel..... Nikdo mu to nemá za zlé. Asi neni zrovna ten typ, kterej by trávil volnej čas akcemi na Měříně.


Semir

User (retired)

Na Slapech už se taky dlouho neukázal, asi má taky jiný starosti.


Klára

User (retired)

Semirova přítelkyně, zrovna teď je někde mimo republiku a zřejmě ještě dlouho bude. Co dodat... Asi nic.


Denisa

User (retired)


Verča

User (retired) - Vzpomínáme v dobrém

Kamarádka Anet...... Asi ze studií, nu každý má kamarádku ze studií. :) Tahle je opravdu fajn, dá se s ní kecat, kalit nebo obojí najednou. Taky se neukázala jak je rok dlouhej.


Lachtánek

User (retired) - Vzpomínáme v dobrém

Přezdívka Lachtánek se u ní drží tak dlouho, že už jí s tim nemůžete vytočit. Ale většinou jí oslovujeme Zdeni, na to slyší o něco lépe. Běžně se alkoholu vyhýbá a proto je docela legrace pozorovat jí nakropenou. :) Když zrovna nesedí u stolu a nepaří opíjecí hru, skáče na nějakou pěknou českou písničku, a nebo se jí s ostatními slečnami snaži odzpívat díky čemuž už nejeden DJ přišel o sluch. :))
Dlouho se na Slapech neukázala, a proto ji sekce OldTeam přivítala s otevřenou náručí :)


Bláža

User (retired) - Vzpomínáme v dobrém

Většina lidí v teamu se pyšní nějakou tou přezdívkou, třeba Pashaak a Porky, duo dvou kreslenejch....... radši nic. :)) No zkrátka Bláža si získal přezdívku Krtek, podle toho songu od Kabátů - Krutý krtek Joy. Když si pro ní přišel na přání po sedmý během hodiny, vytočil s tim oba DJ, kteří zrovna hráli a od tý doby už se mu jinak neřeklo. Dlouho před tím držel titul Ketchup manager, ale to je dlouhá historie. :)
Krtek už se taky neukázal jak je rok dlouhej... :)