Odkazy:
Vault Šílené brahmíny
MileStorm Homepage
Combat Arms CZ Site
Combat Arms Europe Site
SkCz Arms
Beer Borec
BAS

Naše bannery:
Gunrunnerz - Combat Arms CZ Unit

Editoři webu

Co jiného než 6 lidí, kteří jsou odpovědní za obsah našich stránek. Najdete tu i pár kontaktů. Omlouváme se za tvar e-mailových adres, ale bráníme se tím proti spamu. Vaše návrhy a tvůrčí myšlení oceníme, ale nezahlcujte nám mailové schránky kravinami.

Pashaak

E-mail: pashaak(at)radio-pasak(dot)cz

Funkce: šéfredaktor webu

Přístup: neomezen

Duke Pashaak, aneb duchovní otec (Fura) Radia Pašák. Zabývá se veškerými aktualizacemi a správou webu. Pokud máte něco co byste zde rádi zveřejnili nebo jste snad našli nějakou chybku tak mailujte. A nebo si to nechte pro sebe a nepřidělávejte mu práci. :)

Případné dotazy a návrhy k anketám či zaheslování nicku pro guestbook padají také na jeho hlavu.


Dejf

E-mail: dejf(at)radio-pasak(dot)cz

Funkce: šéfredaktor webu

Přístup: neomezen

DJ Dejf vulgo MileStorm, tvůrce nového webu (samosebou s psychickou potvorou podporou Porkyho :-) Grafické záležitosti jsou pro něj prioritní ale občas se s oblibou vhrne i do něčeho jinýho. Poděkování teamu rádia za tvorbu těchto stránek je samozřejmě na místě. Drží pod palcem veškeré přístupy na tomto webu, včetně míst kam se sám nedostane. :D Když se vám podaří ztratit heslo do chlastbooku či do admina, určitě mu napište.
//pozn. Pashaak: Ne abys to posílal každýmu trotlovi, kterej ti napíše tvl... :D

Líbí se vám fotka, kterou jsme zde nezveřejnili stačí poslat její číslo případně název a ze které akce byla. Určitě se jí brzy dočkáte, protože Dejf vlastní všechny. I ty co stojí za prd. :)


Pourek

E-mail: porky(at)biggest-pig-on-the-world(dot)cz :DD

Funkce: redaktor webu

Přístup: neomezen

DJ Pourek aka Porky, zakladatel původního webu, kterého se nechtěl vzdát :-) Ale bohudík pro nás se ho vzdal, i když u toho měl spoustu keců.

Kdysi spravoval ankety a guestbook, ale i na to už se vykašlal. :D Čas od času hodí nějakej sloupek o ničem. :D Momentálně je ale jeho domovem hlavně sekce music.


Dekker

E-mail: dekker(at)radio-pasak(dot)cz

Funkce: redaktor webu

Přístup: neomezen (maximálně jeho leností) :D

DJ Dekker (CZ), známej kalič z klubu Špajz. Po kratší době si vydupal přístup aby sem jednou za půl roku moh hodit fotku. Ve "spolupráci"? s Dejfem a kameramanem Vikim má na starosti také sekci Videos - poskytuje prostor pro data na externím disku. :D

Pokud chcete do hitparády protlačit rockovej song, Dekker vás určitě nezklame. Rovnež ho můžete poprosit o něco málo fotek z akcí, kde nefotil Dejf, ale bude mu trvat hodně dlouho než se dokope k tomu aby je přidal. :)


Fčela

E-mail: dj_fcela(at)radio-pasak(dot)cz

Funkce: redaktor webu

Přístup: RP Admin, chlastníček

Náš nový sloupkař, který plynatě ovládá šest světových jazyků, ale dodnes má problémy s češtinou... :DD Má na svědomí veškerý pokecový aktuálky z prostředí klubu Špajz i s přiloženými fotkami. Snad se časem vrhne i na něco težšího.

Organizuje většinu našich zasedání rady, z nihž některé jsou přístupné i pro veřejnost. Kdybyste se náhodou někdy chtěli vecpat k našemu stolu, obraťte se na něj. Sdělí vám kdo, kdy a kde bude a možná i komu pak nebude dobře. :D


V!K!

E-mail: viki(at)radio-pasak(dot)cz

Funkce: redaktor webu

Přístup: RP Admin, chlastníček

Viki má na starosti hlavně sekci Graphics, Videos a Comics. Většina tohoto materiálu je stejně jeho práce. Pár výtvorů z jeho studia naleznete i v sekci posters.

Vrchní kameraman a manažer filmového studia V!K! & Co. Nelíbí se vám něco ve výše uvedených sekcích? Nebo máte návrh na jejich úpravu či rozšíření? Obraťte se na něj a do půl roku určitě něco vymyslí. :)