Odkazy:
Vault Šílené brahmíny
MileStorm Homepage
Combat Arms CZ Site
Combat Arms Europe Site
SkCz Arms
Beer Borec
BAS

Naše bannery:
Gunrunnerz - Combat Arms CZ Unit

Vyhodnocení anket

V této sekci budou odteď zveřejněny výsledky všech anket kromě hitparády. Můžete se tedy podívat jak dopadla anketa na kterou jste klikali a co z toho vyplývá. :

Anketa 1

Co vám nejvíce chybí ve VIP klubu Měřín? - uzavřeno 5.4.09 17:00 h.

I když to bylo dost vyrovnané, výsledek asi nikoho nepřekvapil. 160 a tudíž nejvíce hlasů totiž získala nejméně podstatná kravina a sice stánek s hotdogy a studenou limonádou. Těsně v závěsu je pak se stejným počtem hlasů podlaha, která se nepropadá a vyhřejvaný prkýnko na hajzlu. Obě věci dost podstatné, momentálně však technicky nemožné a finančně náročné. :D Další příčky pak obsadil požadavek sofťáků zamykací skříňky na zbraně a lidí, kteří mají rádi svůj klid oddělené ložnice.

Díky vašemu hlasování se již v létě můžete těšit na stánek s hotdogy a studenou limonádou.Anketa 2

Myslíte, že bychom měli koncem léta přesunout stránky Rádia Pašák zpět na neplacenou doménu? - uzavřeno 17.7.09 01:30 h.

Návštěvnost stránek poměrně upadla v souvislosti se vznikem Facebooku, záležitosti o které si myslím, že je fajn tak akorát na dráždění nervů a s tím související zdokonalování sebeovládání. Zejména poté co čtu známým přes rameno ty záznamy. Ale na to aby si lidi vzájemně myli prdele více než dosud je to úplně ideální - jsem toho živým svědkem, když mi někteří z vás sdělují i to kdy se druzí šli vys.... Ale nejsem tu od toho abych hodnotil FB a vyzvracel vám ho. Naopak občas se i dobře pobavim, takže zpět k naší anketě. I přes všechnu krizi, kterou stránky procházejí, byla většina z vás 89 kusů (někteří fanoušci i 10x za sebou že.. :D) pro, aby stránky zůstaly zde a v této podobě na této doméně. Dalších 17 z vás nechtělo přikládat do ohně a rozhodli se, že do této situace nevidí tak dobře aby se mohli rozhodnout. 9 hrdinů tuto problematiku hodilo radši na hlavu mě, Hajtaurovi, Dekkerovi, Porkymu a V!K!mu. Ceníme si vaší důvěry, ale tímto krokem by se to celé akorát o 10 let protáhlo. :D 6 jedinců se rozhodlo, že budou radši šetřit na kolečkový brusle. Překvapivě ani jeden hlas nepadl pro totální destrukci. Pár jedinců mělo určitě tik v ukazováčku, ale zalekli se stíhání naší CfMFW. :D

Co dodat...... Stránky zůstávájí zde a v této podobě a vy se již v říjnu můžete těšit na další vymáhání poplatků naším důstojníkem pro dobročinnost. :D BTW: Jak jste si odhlasovali tak máte, ale nezaručujeme, že na cz doméně budeme hnít věčně. S úpadkem poplatníků bychom byli stejně nuceni přelézt zpět na xf bez ohledu na tuto anketu.